TRIPID PHUKETIL

Minu tripid Phuketil avavad Sulle Taimaa täiesti uue nurga alt. Kui oled hingelt seikleja ja tahad aru saada, et miks see Taimaa just selline on, siis näeksin Sind rõõmuga oma trippidel.

Olen oma pesaks valinud Phuketi, aga see ei tähenda seda, et näed ja koged vaid Phuketi saart. Minu tripid viivad Sind ka Phuketilt eemale. Sinna, kus Taimaa on põnevam, ehedam, Tailikum…

Kui asud mõnes teises Taimaa piirkonnas või soovid pikemaid rännakuid, siis leia endale midagi hingele SIIT!

OLE KAVAL JA KASUTA TAIMAAL RINGI LIIKUMISEKS MINU TRIPPE ehk alustaksid ühes Tai piirkonnas ja lõpetaksid teises… Ja pagasi pärast ei pea muretsema, sest see on kenasti korraldatud. Täpse info leiad tripikirjeldustes.

NB! Viimased aastad on näidanud, et tripikohad saavad broneerituks ca 1kuu enne tripi toimumist. Seega, kui soovid kindlasti trippida, ole etteplaneeriv. Iga tripikirjelduse juures on ka soovinurk, mis varajastele huvilistele annab võimaluse soovitud tripp soovitud kuupäeval ka teoks teha…

 

AVASTA TAIMAAD EESTI KEELESツ,
Jens paradiisisaarelt
Sinu Tai puhkusekorraldaja

TEEME MAAILMA PAREMAKS KOOS:)

Alates hooajast 2017/2018 viin oma tripid Phuketil ja mujal läbi KESKKONDA HOIDVAMALT ehk üritan siin “plastiku- ja kilekotimaailmas” säästvamalt käituda.


PARADIISISAAR.ee TRIPiPOOD

Minuga 1-päevastele trippidele:


Minuga 2-päevastele trippidele:


KÕIK TRIPID PHUKETIL

Näitan kõiki 14 tulemust