TAI AVASTUSTRIPP 2p

Alates  149.00

Lähemale ja kaugemale…

Liituda saab Phuketilt, Krabist ja mujalt*
Sobib avastajatele

Puhasta

Kirjeldus

Ega siin pikka juttu polegi… Avastustrippidega kriipsutan läbi oma Tai bucket listi ja kutsun Sindki selles osalema. Tänaseks päevaks olen suuresti Taimaa endale selgeks reisinud, kuid siin on veel ja veel neid “nurgataguseid”, mida soovin näha, kogeda, nautida.

Avastustrippide sihid on üle Lõuna-Tai, mandril kui saartel ja oma kõrval näeksin meelsasti reisiselle, kes jahivad emotsioone ning ei kohku selle nimel vahest ka pisut “verd, higi ja pisaraid” valada ehk kui ikkagi mingi äge vaade või tempel on mäe otsas, siis sinna me ka ronime:). Mõni tripp on andnud võimaluse ka üle piiri naaberriiki kiigata. Seega pass kindlasti kaasa!

Täpsemalt, kuhu ning kunas, ilmub minu TRIPiKAVVA ja kui Sul on endal teatud paik mõttes (võib olla ka Taimaalt väljaspool), siis anna sellest mulle teada läbi SOOViNURGA. Arutame ning äkki saabki teoks.
 

Tripi algus sõltuvalt Sinu majutusest 7:00-9:00 (Täpse pick-up’i lepime kokku jooksvalt). Tagasi peaksid jõudma järgmise päeva õhtuks, kui aga põnevust jätkub, siis miks mitte ka ülejärgmisel või üleülejärgmisel…
 

Hind sisaldab:

– Sinu Phuketi ja Krabi hotelli edasi-tagasi transfeere;

* Olenevalt marsruudist saan kaasata Sind ka teistest Tai piirkondadest. Sellekohane info ilmub TRIPiKAVAS iga avastustripi kutses.

– kõiki maismaa- ja veepealseid transfeere vastavalt programmile;
– 2-päevasel tripil 2 lõunasööki/1 hommikusööki/1 õhtusööki (3p 3 lõunasööki/2 hommikusööki/2 õhtusööki);

Esimene söögikord on ca 13:00. Kui Sinu majutusasutus ei paku varajast hommikusööki, siis ole hea ja varu tripile eelneval õhtul endale midagi hommikusöögiks.

– rahvuspargitasusid;
– Tai ingliskeelset giidi ja eestikeelset reisijuhti;
 

Majutus
Öeldakse, et Taimaal ei jää keegi öömajata! Nii ka meie Tai avastustrippidel. Kui “elu” ei paku meile õhtuks sobivat majutust, siis lööme broneerimissaidid lahti ja ühisel jõul võtame sealt. Lihtsalt mainin, et ise leian une ka 20-eurosest toast…
 

NB! Lapsed tripile kaasa…
Sel korral võiksid lapsed koju jääda.
 

Sinu pagas:
Iga tripil osaleja saab kaasa võtta vaid käsipagasi!!! Lubatud on 1kott max 7kg +käe- või fotoaparaadikott. Kui reisid suurema pagasiga, siis teata sellest. Mõtleme midagi välja…
 

Soovitused:
Riieta end mugavalt/sportlikult ja jalga pane kinnised jalatsid (tennised, tossud, rihmikud). Kaasa võta 1 komplekt vahetusriideid, ujumisriided, plätud, päiksekreem, käterätt või rannalina (sarong). Samuti võiks reisikotti visata ka rulli wc-paberit, kuna maanteede äärsetes tualettides seda ei leidu.
 

Seiklust ja vaikust,
Jens paradiisisaarelt
Sinu Tai, Kambodža ja Vietnami reisijuht
 

Alates hooajast 2017/2018 viin oma tripid, matkad ja rännakud läbi KESKKONDA HOIDVAMALT ehk üritan siin “plastiku- ja kilekotimaailmas” säästvamalt käituda. TEEME MAAILMA PAREMAKS:).


 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “TAI AVASTUSTRIPP 2p”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Lehe sisu on kaitstud!