PHRA THONGi TRIPP 2p

(1 ülevaade)

 225.00

Vahva puhkuse- ja loodusretk “legendi” saarele…

Liituda saab Phuketilt, Yao saartelt ja Khao Lakist
Sobib kõigile

€ 
Lisan neist

Kirjeldus

Phra Thongi tripp viib Sind ühte erilisse paika, kus legendi järgi muutus terve saar sõna otsese mõttes “Aafrika” savanniks. Selle 2-päevase tripi sihtkohaks saab olema üks mõnus muretu väikesaar, kus loodus Taimaa mõistes on nii teisest dimensioonist, et võtab ahhetama. Elaksid Taimaal lõvid ja sebrad, siis nad oleksid just seal – rohttaimede ja -puhmastega kaetud tasandikul. Lisaks üksikud varjupakkuvad jändrikpuud ning taamal effekti veelgi võimendav mandrimäestik… Täpselt nagu savannis.

Ja kuna tegu on ikkagi saarega, siis meie päralt on seal ka kilomeetrite viisi inimtühi mererand, mida naudime kuni loojanguni. Aga enne, kui rannaribale oma jalajäljed teeme ja lainetesse hüppame, ronime pisikesele Inglimäele vaateid kaema ja rannariba tühjust mõõtma…

Phra Thongi tripile ootan reisilisi, kel Taimaa popid kohad juba nähtud või kui need ei olegi üldse Sinu teema, sest selle vähekäidud saare rajad ja inimesed pakuvad oma olemusega tõelisele reisisellile just seda, mida tänapäevamaailm enam kahjuks pakkuda ei suuda.

Niisiis lõvisid ja sebrasid otsima:).

Tripi algus sõltuvalt Sinu hotellist 7:00-9:00 (Täpse pick-up’i lepime kokku jooksvalt). Tagasi hotelli peaksime jõudma järgmisel päeval hiljemalt kell 19:00.

Tripi eeldatav pick-up aeg Phuketi lõunaosast algab 7:00 ehk mida põhja poolt alustad, seda hiljem pead ärkama… (näiteks Nai Yang’ist alates 7:45). Yao saartelt tulijate pick-up Phuketi Bang Rong pierilt on 8:00 ja Khao Lak’i piirkonnast algab pick-up tavaliselt 9:00.

 
Hind sisaldab:
– Sinu Phuketi või Khao Laki hotelli edasi-tagasi transfeere;
² OLE KAVAL JA KASUTA TAIMAAL RINGI LIIKUMISEKS MINU TRIPPE ehk alustaksid ühes Tai piirkonnas ja lõpetaksid teises… Selle tripiga jõuaksid Phuketilt Khao Lak’ki või Khao Lakist Phuketile. Ja pagasi pärast ei pea muretsema, sest see leiab reisi ajal omale koha.
– kõiki maismaa- ja veepealseid sõite vastavalt programmile;
– majutust 1-le kaheses toas (igas toas wc ja dush);

¹ Kui reisid üksinda või reisiseltskond on paaritu arvuga, siis lisa oma tellimusele ka ÜKSINDA TOAS lisatasu. Laps 0-12 saab magada koos vanematega ühes bangalos lisatasuta.

– 2 lõunasööki/1 hommikusööki/1 õhtusööki;

Tripi esimene söögikord on ca 13:00. Kui Sinu majutusasutus ei paku varajast hommikusööki, siis ole hea ja varu tripile eelneval õhtul endale midagi hommikusöögiks.

– 1-te päevasafarit kastikaga (käime ära “Aafrikas”);
– 1-te öösafarit jalutades (lähme metsloomi otsima);
– rannapuhkust;
– rahvuspargitasusid;
– joogivett.
 
NB! Lapsed tripile kaasa…
Siin pead ise otsuse vastu võtma. Mina saan hakkama.
 
Soovitused:
Kaasa võta rannariided, vahetusriided ja vee- või korallisussid (juhul muidugi, kui on reisil kaasas); käterätt või rannalina (sarong); päiksekreem. Samuti võiks reisikotti visata ka rulli wc-paberit, kuna maanteede äärsetes tualettides seda ei leidu).
 
Uusi Tai kogemusi soovides,
Jens paradiisisaarelt
Sinu rajaleidja Taimaal
 

Alates hooajast 2017/2018 viin oma tripid, matkad ja rännakud läbi KESKKONDA HOIDVAMALT ehk üritan siin “plastiku- ja kilekotimaailmas” säästvamalt käituda. TEEME MAAILMA PAREMAKS:).1 arvustus tootele PHRA THONGi TRIPP 2p

  1. Jens paradiisisaarelt

    Looduse ja fotoshuvilistele imeline kogemus. Saarel pesitsevad ka maailmast hääbuv väiksed marabuud. Kiilaka pea ja -kaelaga toonekurelised…

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga