TRIPiPOE TINGIMUSED

1. TRIPiPOEST SAAD OSTA

 • Eestikeelseid trippe, matku ja rännakuid Taimaal, Kambodžas ja Vietnamis. Kõik programmid on koostanud Jens paradiisisaarelt ning sooviga anda oma tripitajatele Kagu-Aasiast võimalikult eksootiline ja tõetruu kogemus…
  NB! Poes on saadaval tripid, mille kuupäevad on kinnitatud. Terve hooaja ülevaate saad minu TRIPiKAVAST ja kui ükski neist kuupäevadest ei sobitu Sinu puhkuseplaanidega, siis oled oodatud TRIPiPOE SOOViNURKA.
 • Laevapileteid Andamani mere (Tai läänerannik) erinevatele laevaliinidele.

2. TRIPIKOHTADE BRONEERIMINE ja TASUMINE

 • Tripikoha peab broneerima ja maksma vähemalt 48h enne tripi algust. Aga pane tähele, et tripikohad on limiteeritud ning nende saadavus on printsiibil – kes ees, see ka tripitab.
 • Kõik Sinu poolt tehtud tripivalikud jõuavad Sinu OSTUKORVI. Seal saad neid muuta, kustutada ning samuti alustada broneerimiprotsessi.
  NB! Sinu ostukorvis olevad tripikohad ei ole veel broneeritud, vaid on reserveeritud Sinule ainult esimene tund ehk kui Sa ei tasu oma tellimust 60min jooksul, siis muutuvad nad jälle broneeritavaks ka kõikidele teistele TRIPiPOE kasutajatele. Sinu ostukorvist kaovad nad ära automaatselt, kui antud tripile on saadaval vähem tripikohti, kui Sa soovisid.
 • Kui soovid osta korraga mitu toodet (näiteks tripikoha ja lisaks veel laevapiletid), siis oma andmete sisestamisel on trippi puudutav info prioriteet 1 ning laevapiletiteinfo nagu kuupäevad ja pick-up/drop-off hotellid, saad edastada läbi seal lehel oleva teadeteakna (suhtle TRIPiPOEGA).
 • Tripikohtade ostmiseks on järgmised makseviisid:
  • PANGAÜLEKANNE – Saad maksta oma arveldusarvelt tripikorraldaja Happy Gecko Co.,LTD Eesti esindaja PARADIISISAAR OÜ arveldusarvele. Kui Sinu tellimus kokku on suurem kui €201, siis võid tasuda ettemaksuks ainult 50%. Ülejäänud 50% tellimusest tasud tripil sularahas (EUR või THB)
  • KAARDIMAKSE – Saad maksta ostude eest oma krediitkaardiga.
 • Peale tasumist potsatab Sinu e-mailile tripikinnitus ning samuti saadame 36h jooksul info, kuidas ja mis kell Sulle/Teile järgi tullakse.
  NB! Maksmisprotsessi ajal ära unusta märkimast oma Tai puhkusel kaasas olevat mobiilinr., majutuskoha täpset nimetust ja toa nr. Kui Sa veel ei tea, kus ööbid, siis palun teata see jooksvalt e-mailile: [email protected]. Äärmisel juhul võid saata ka SMS-i nr. +66877053662. (Saadan kindlasti SMS-le ka info kättesaamise kinnituse. Kui seda pole 24h jooksul tulnud, siis palun helista. Vahel ei jõua lihtsalt Eesti numbritelt SMS-id kohale…)

3. LAPS(ed) TRIPILE KAASA…

 • TRIPiPOE’s müüdavad tripid on muudetavad ka lastesõbralikemaks. Minu trippidel on käidud isegi pooleaastastega! Nii, et kui vanemad on hakkajad, siis koos lastega saab kenasti trippida…

 • Lapsed on need, kelle vanus tripi hetkel on 4-12aastat (13+ kuuluvad juba täiskasvanute kategooriasse). Väikelapsed vanuses 0-3a tripitavad tasuta.

4. TRIPiPOE TRIPiKAVA ja SOOViNURK

 • TRIPiKAVA on ülevaatlik nimekiri minu hooaja kõikidest trippidest, retkedest, matkadest ja rännakutest.
 • Kui Sa ei leia TRIPiKAVAST endale sobiva kuupäevaga trippi, siis saad mulle läbi SOOViNURGA teatada oma tripisoovist. Enne sooviavalduse saatmist palun vaata TRIPiKAVAST ka järgi, kas Sinu soovitud kuupäevad on üldse saadaval!
 • Sinu sooviavalduse vaatan 48h tunni jooksul üle ning kui on võimalik antud tripp soovitud kuupäevadel korraldada, siis väljastan Sulle ettemaksuarve vähemalt 50% ulatuses maksetähtajaga 7päeva (Kui soovid pikemat aega, siis lisa ka oma sellekohane ettepanek). Kui tripi toimumisaeg on lähemal kui 7päeva, siis maksetähtaeg on 1päev. Ettemaksu laekumine garanteerib tripi toimumise.

5. LAEVAPILETITE BRONEERIMINE ja TASUMINE

 • Laevapiletid peab broneerima vähemalt 48h enne reisi algust.
 • Kõik Sinu poolt tehtud laevapiletite broneeringud asuvad Sinu OSTUKORVIS. Seal saad neid muuta, kustutada ning samuti alustada maksmisprotsessi.
  NB! Ainult peale tasumist väljastame Sulle broneeritud e-laevapiletid.
 • Laevapiletite ostmiseks on järgmised makseviisid:
  • PANGAÜLEKANNE – Saad maksta oma arveldusarvelt tripikorraldaja Happy Gecko Co.,LTD Eesti esindaja PARADIISISAAR OÜ arveldusarvele. Kogu tellimus tuleb tasuda 100%.
  • KAARDIMAKSE – Saad maksta ostude eest oma krediitkaardiga.
 • Peale tasumist saad oma e-mailile maksekinnituse ning 36h jooksul ka e-pileti, kus on siis nähtav mis kell Sulle/Teile järgi tullakse.
  NB! Maksmisprotsessi ajal ära unusta märkimast oma Tai puhkusel kaasas olevat mobiilinr., majutuskoha täpset nimetust ja toa nr. Kui Sa veel ei tea, kus ööbid, siis palun teata see jooksvalt e-mailile: [email protected] või saada SMS nr. +66877053662. (Saadame kindlasti SMS-le ka info kättesaamise kinnituse. Kui seda pole 24h jooksul tulnud, siis palun helista. Vahel ei jõua lihtsalt Eesti SMS-id kohale…)

6. OSTETUD TRIPPIDE JA LAEVAPILETITE MUUTMINE/TÜHISTAMINE

 • NB! Soovitan enne reisile tulekut sõlmida oma kindlustusfirmas ka reisitõrkekindlustus. Juhul, kui peaksid haigestuma (ptüi,ptüi,ptüi), siis reisitõrkekindlustus korvab Sinu kulud!
  Kui juhtub, et haigestud ootamatult ja tripist ei saa osa võtta, siis kindlasti mine esimesel võimalusel arsti vastuvõtule (Phuketil Dibuk-, International-, Bangkok- või Patong Hospital või kutsu doktor hotelli). Saad abi ning samuti väljastatakse haigestumistõend, mille esitamisel oma kindlustusseltsi, saad tagasi haigla visiidile-, ravimitele- ja tripile/laevapiletitele kulutatud raha.
  Tähelepanu neile, kes on tasunud tripi ettemakseks vaid 50%! Tripile tulemata jätmisel esitan teise 50% kohta samuti arve. Seega Sinu reisitõrkekindlustus on väga-väga vajalik lisa reisikindlustusele!!!
 • Kõik oma muutmis- ja tühistamissoovid saada e-mailile: [email protected] nii kiiresti, kui võimalik.
 • Broneeringu tühistamisel:
  • Tagastan tasutud summa 100% miinus tühistamistasu €15/inimene, kui tühistad broneeringu vähemalt 30päeva enne toimumiskuupäeva.
  • Tagastan tasutud summast 50%, kui tühistad broneeringu vähemalt 14päeva enne toimumiskuupäeva.

7. PRIVAATSUSPOLIITIKA

 • Turvalisus:
  TRIPiPOOD kasutab kogu sinu poolt veebilehele jäetud informatsiooni üksnes ostutellimuste töötlemiseks ja kõiki ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal TRIPiPOES tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.
 • Isikuandmete kaitse:
  Minu TRIPiPOOD rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Head ostlemist ning trippidel näeme,
Jens paradiisisaarelt
Sinu Tai, Kambodža ja Vietnami teejuht
 

error: Lehe sisu on kaitstud!