MEIST


Jens paradiisisaarelt aka HÄPI GEKO tervitab Sind ja kutsub Kagu-Aasiat avastama eesti keeles. Kui puhkad Tais: Phuket, Khao Lak, Krabi, Lanta, Phi Phi, Yao Yai&Yao Noi, Chiang Mai, Kambodžas: Siem Reap või Vietnamis: Ho Chi Minh (Saigon), siis võta minuga ühendust ning üheskoos muudame Sinu puhkuse unustamatuks.

Ajapikku on kogunenud minu programmi igasuguseid põnevaid trippe, matku, rännakuid… Alustades Andamani mere paradiisisaarte külastamistest ning erinevatest auto- ja motoretkedest kuni džunglimatkade ja “ellujäämiskursusteni” kohalikes vihmametsades.
Aastast 2016 kannatan ka SUPiPALAVIKU all. Nii, et kui nähud on samad, siis ammuta suppamise infot siit!

Ma ei paku Sulle tavalist “turistieinet”. Oma tripid ja rännakud korraldan selliselt, et peale “tehtud-nähtud” tundele jääks Sulle meelde ikkagi üks vinge elamus kogu eluks! Ei salga, et jõuda oma unistuste sihtkohta, tuleb aegajalt minna mööda tavalist turistiteed. Ma ei võlu ju midagi uut või enneolematut siin Kagu-Aasias välja. Aga ära heida meelt! Ma teen seda omamoodi… Nii, et minu seiklusvaim, avastamistuhin ja mitmeaastane kogemustepagas saab olema Sinu Tai puhkuse vääriliseks partneriks.

Häpi Geko

…ehk juriidilises mõttes Happy Gecko Co.,LTD. Alustasime oma tegevust Taimaal 2010. aasta suvel, siis kui sai meile selgeks, et siia me nüüd jääme! Kui kauaks, seda siis keegi meist ei osanud aimata…

HÄPI GEKO’t teeb ja TRIPiPOODi veab:
 

Jens paradiisisaarelt
Sinu rajaleidja Taimaal, Kambodžas ja Vietnamis

Kirjuta e-kiri
Kui hooaeg (novembrist-aprillini) on käimas, siis tea, et pea kogu minu aeg kulub eestlastega trippimisele ja arvuti taha eriti ei jõua… Seega palun, enne kui kirjutad, viska pilk peale rubriigile Tai KKK ehk KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED ning usun, et saad kena stardipaugu oma Tai puhkusele. Ja kui siis jääb veel küsimusi või on konkreetsed TRIPiPOE-teemad, siis vastan neile nii kiiresti kui “mäe otsast alla või palmisaarelt tagasi” saan…
E-posti aadress: info@tripipood.ee
 
 
Happy Gecko Co., LTD esindaja Eestis:
PARADIISISAAR OÜ
Reisiettevõtja number MTR-is: TRE001079


PARADIISISAAR.ee MAAILM

Elagu PUHKUS ja PÄIKE! Igaühel on kuskil oma paradiisisaar…
Tule ja avastame mõne üheskoos.
PARADIISISAAR.eeTRIPiPOOD.eeMiniCamper • Ja SUVEL PUHKA PÄRNUS! studio28.ee