MEIST


Jens paradiisisaarelt aka HÄPI GEKO tervitab Sind ja kutsub Kagu-Aasiat avastama eesti keeles. Kui puhkad Tais: Phuket, Khao Lak, Krabi, Lanta, Phi Phi, Yao Yai&Yao Noi, Chiang Mai, Kambodžas: Siem Reap või Vietnamis: Ho Chi Minh (Saigon), siis võta minuga ühendust ning üheskoos muudame Sinu puhkuse unustamatuks.

Ajapikku on kogunenud minu programmi igasuguseid põnevaid trippe, matku, rännakuid… Alustades Andamani mere paradiisisaarte külastamistest ning erinevatest auto- ja motoretkedest kuni džunglimatkade ja “ellujäämiskursusteni” kohalikes vihmametsades.
Aastast 2016 kannatan ka SUPiPALAVIKU all. Nii, et kui nähud on samad, siis ammuta suppamise infot siit!

Ma ei paku Sulle tavalist “turistieinet”. Oma tripid ja rännakud korraldan selliselt, et peale “tehtud-nähtud” tundele jääks Sulle meelde ikkagi üks vinge elamus kogu eluks! Ei salga, et jõuda oma unistuste sihtkohta, tuleb aegajalt minna mööda tavalist turistiteed. Ma ei võlu ju midagi uut või enneolematut siin Kagu-Aasias välja. Aga ära heida meelt! Ma teen seda omamoodi… Nii, et minu seiklusvaim, avastamistuhin ja mitmeaastane kogemustepagas saab olema Sinu Tai puhkuse vääriliseks partneriks.

Häpi Geko

…ehk juriidilises mõttes Happy Gecko Co.,LTD alustas oma tegevust Taimaal 2010. aasta suvel.
Häpi Geko tiimi leiad Sa Lõuna-Tai paradiisisaarelt Phuket ning meiega avastab maailma ägedamaid radu hooajaliselt üle viiesaja eestimaalase. Nii, et tule löö ka kampa!

HÄPI GEKO’t teeb ja TRIPiPOODi veab:
 

Jens paradiisisaarelt
Sinu Tai, Kambodža ja Vietnami reisijuht
 
Kirjuta e-kiri
Kui hooaeg (novembrist-aprillini) on käimas, siis tea, et pea kogu minu aeg kulub eestlastega trippimisele ja arvuti taha eriti ei jõua… Seega palun, enne kui kirjutad, viska pilk peale rubriigile Tai KKK ehk KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED ning usun, et saad kena stardipaugu oma Tai puhkusele. Ja kui siis jääb veel küsimusi või on konkreetsed TRIPiPOE-teemad, siis vastan neile nii kiiresti kui “mäe otsast alla või palmisaarelt tagasi” saan…
Minu e-posti aadress on: info@tripipood.ee
 
 
Happy Gecko Co.,LTD esindaja Eestis:
PARADIISISAAR OÜ


PARADIISISAAR.ee MAAILM

Elagu PUHKUS ja PÄIKE! Igaühel on kuskil oma paradiisisaar…
Tule ja avastame mõne üheskoos.
PARADIISISAAR.eeTRIPiPOOD.eeMiniCamper • Ja SUVEL PUHKA PÄRNUS! studio28.ee