THALE NOI TRIPP 2p

(2 arvustused)

 225.00

Väikese mere loodustripp

Liituda saab Phuketilt, Krabist ja Lantalt*
Sobib kõigile

€ 
Lisan neist

Kirjeldus

Thale Noi tripp viib Sind lootosõitest valendavale järvele. Imeline hetk, kui lootosed hakkavad end päeva esimeste päikesekiirte valguses avama. Algul üks, siis teine ja märkamatult on järvepind värvunud punetavaks väljaks.

Kui nüüd endamisi mõtled, et kui suur see lootosejärv võiks olla, siis tea, et kohalikud kutsuvad seda Thale Noi’ks ehk väikeseks mereks. Seega võimas! Tema eripäraks on veel see, et ta on terves ulatuses vaid meetri sügavune. See sobib imehästi sealsele taimestikule ning lisaks veel vesipühvlitele, mida siis kohalikud järvel ohtralt karjatavad. Lahe pilt, kui karjamaalt paistavad välja vaid sarved. Või siis terve kari parema noosi otsimisel ujub su paadinina eest läbi…

Järvel liikudes kogeme tihti ka nö. “Matsalu tunnet”, sest lisaks pühvlitele on seal järvel leidnud kodu ka tuhanded veelinnud. Meie silme eest käib läbi tõeline kirju-mirju linnuriik. Teele satub ka üks lõik, kus tunneme end kui ürgajas. Üleujutatud sammaldunud mets hiiglama suurte lendutõusvate toonekurgedega… Äge!

Lootosejärve servalt leiame veel ka minu lemmikud YO YAK’id. Need on hiiglaslikud bambusest valmistatud kalapüügimasinaid, millega püütakse Peipsi tindi laadset kala. See on toore kohalikule kalakoogile (fish Cake), mille maitsega saame kohalikul turul ka kenasti tutvust teha. Mulle maitseb.

See järv annab kohalikele lisaks veel ka näputööd. Nimelt järvest korjatud kõrkjastest punuvad mammid kõikvõimalikke karpe, kotte ja matte. Tais ringi liikudes märkad kindlasti turgudel ja suveniiripoodides kenasid värvilisi punutud rannakotte. Paljud neist on Väikse mere äärest pärit.
Meie tripiöömaja asubki selles “veepealses korvikülas”. Vahva postidel seisvate majade ja tänavatega asum, kus siis mammikesd oma terassidel askeldavad punumise kallal…

Aitab jutust! Pildigalerii viib Sind paremini sinna:).
* Tripi algus sõltuvalt Sinu hotellist 6:00-9:00 (Täpse pick-up’i lepime kokku jooksvalt). Tagasi hotelli peaksid jõudma järgmisel päeval Krabis hiljemalt kell 18:00 ja Phuketil 20:00.

Tripi eeldatav pick-up aeg Phuketi lõunaosast algab 6:00 ehk mida põhja poolt alustad, seda hiljem pead ärkama… (näiteks Nai Yang’ist alates 6:45). Krabi piirkonna pick-up’id algavad tavaliselt 9:00.

Ja kui soovid liituda Lantalt, siis pead jõudma oma jõududega mandripoolsesse Hua Hin sadamasse kella 9:30-ks. Tagasi oled seal järgmisel päeval eeldatavasti 17:00.

 

Hind sisaldab:

– Sinu Phuketi ja Krabi hotelli pick-up’i ja drop-off’i;
² OLE KAVAL JA KASUTA TAIMAAL RINGI LIIKUMISEKS MINU TRIPPE ehk alustaksid ühes Tai piirkonnas ja lõpetaksid teises… Selle tripiga jõuaksid näiteks Phuketilt Krabisse (Ja peaaegu Lantale*) või Krabist (Ja peaaegu Lantalt*) Phuketile. Ja pagasi pärast ei pea muretsema, sest see leiab reisi ajal omale koha.
– kõiki maismaa- ja veepealseid sõite vastavalt programmile;
– majutust 1-le kaheses toas (igas toas wc ja dush);

¹ Kui reisid üksinda või reisiseltskond on paaritu arvuga, siis lisa oma tellimusele ka ÜKSINDA TOAS lisatasu. Laps 0-12 saab magada koos vanematega ühes toas lisatasuta.

– Phatthalungi linna vaatamisväärsusi;
– Thale Noi järve paadiretke;
– Postidele ehitatud korvi- ja kaluriküla “ekskursiooni”;
– 2 lõunasööki/1 hommikusööki/1 õhtusööki;
– rahvuspargitasusid;
– joogivett.
NB! Lapsed tripile kaasa…
Siin pead ise otsuse vastu võtma. Mina saan hakkama.
Soovitused:
Kaasa võtke vahetusriided, lisaks plätudele ka kinnised jalanõud, ujumisriided, päiksekreem ja -prillid. Samuti võiks reisikotti visata ka rulli wc-paberit, kuna maanteede äärsetes tualettides seda ei leidu.

Ilusaid mälestusi soovides,
Jens paradiisisaarelt
Sinu rajaleidja Taimaal

Alates hooajast 2017/2018 viin oma tripid, matkad ja rännakud läbi KESKKONDA HOIDVAMALT ehk üritan siin “plastiku- ja kilekotimaailmas” säästvamalt käituda. TEEME MAAILMA PAREMAKS:).2 arvustust tootele THALE NOI TRIPP 2p

  1. Pille

    Tänu Jensi trippidele sain palju huvitavama ja värvikama elamuse. Poleks küll ise osanud sellistesse kohtadesse minna. Jens on väga asjatundlik ja sõbralik. Tripi paketid on nii profilt organiseeritud, et on, mida vaadata, imetleda ja imestada. Ööbimiskohad mõnusalt privaatsed ja eksootilised ning iga söögikord oli erinev ja uudne maitseelamus Tai kokakunstist. Tripil kulgemine oli väga hästi ja sujuvalt organiseeritud. Oli maad ja vettpidi, snorgeldamine, kõrvalised vaiadel külakesed oma igapäevases eluolus, mäkke ronimised ja dingel-dangel dzunglirada, päikesetõusuromantika järveveel vesirooside ja pühvlite keskel ja mida kõike veel… aahh, no seda kõike meenutades, tuleks tõesti kohe taas… Jah, tõesti. Mina ka nii tänulik, et sain osaleda tema korraldatud kahel tripil. Jensi loodud atmosfäär on turvaline, sõbralik, lahke, hooliv ja väga huvitavalt sisustatud. Igatahes millaski tulen jälle! Tänud ja edu Sulle, Jens paradiisisaarelt! 🌞🏝

  2. Jens paradiisisaarelt

    Tule Taimaa imelistele radadele…

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga