PHI PHI TRIPP 2p

(17 arvustused)

Alates  250.00

Tripp tõelistele eksootika nautijateleッ

Liituda saab Phuketilt, Krabist ja Lantalt.

GRUPI SUURUS vaid 10in.

Lisan neist

Kirjeldus

PHI PHI PARADIISISAARED

See 2-päevane ringreis viib Sind seiklema Andamani mere paradiisisaartele – Phi Phi Don ja Phi Phi Leh. Ja mitte ainult seiklema… Meil on ka aega, et nautida sealseid helevalge liivaga randasid ning õhtupimeduses, tuleshow saatel, kokteiliämbrit kokku “kõlistada”.

Esimene päev algab meil laevasõiduga Phi Phi saartele. Selleks olen aastaid kasutanud liinilaevu, sest nii on mugavam. Usu mind! Samuti annab see võimaluse Krabis ja Lantal puhkavatel eestimaalastel ühineda minu Phi Phi tripiga.

Esmalt sõidame suuremale ehk siis asustatud Koh Phi Phi Don’ile. Otsime ülesse oma ööbimiskoha, et siis peale oma “kompsude” hoiustamist, alustada privaatset kaatritrippi loodusepoolt imeliseks tuunitud Koh Phi Phi Leh’le.

Seal on ILUS!

Täpselt see postkaart, mida enne reisi oma kujutelmades hõljutasite:).

Meie kaatritripi täheks saab olema piknik (usun, et sõbrad on seda Sulle juba maininud). Nii, et meie esimene lõunasöök ei möödu kuskil restos, vaid selleks otsime endale ühe asustamata rannariba. Ja tore oleks, kui seal kasvaksid ka mõned kookospalmid… Tähetolmu tagant paistavad veel Vikingite koobas, paar snorgeldamispeatust, Pileh ja Loh Samah laguunid ning muidugi see MAYA rand.
Tagasi peasaarele jõudes saad paar tunnikest vaba aega, et nautida oma ägedat hotellituba. Või kui rannast ja päikesest jäi vajaka, siis ka hotelli toredat rannakest.

Oled valmis? Linna minek! Peale ühist Tai õhtusööki lähme avastama Phi Phi kuulsaid rannapidusid. Nii, et päeva saadame ära vägeva (Up To You) tantsu ja tulemölluga…
Hommik! Õnneks lasen Sul magada kuni 8:30-ni:).

Peale hommikusööki kutsun Sind tutvume selle omapärase saare elu-oluga. Seal on teistmoodi kui Phuketil või Krabis… Teise päeva täht on Phi Phi Viewpoint. Nagu Sa aru said, siis teeme pisiretke saare kõige kõrgemasse kohta, kus nautida imelist linnulennuvaadet üle Phi Phi saarte.

Mis veel? Selle reisi pärliks on meie ööbimiskoht. Oma paradiisisranna ja troopilise õhkkonnaga
bangaloküla, kus saate kogeda midagi tõeliselt eksootilist – puhkust kaunilt dekoreeritud tiigipuust majakestes, kus iga tuba on kui kunstiteos… Põgeneme tsivilisatsioonist!
 
Tripi algus sõltuvalt Sinu hotellist 7:00-08:00 (Täpse pick-up’i aja teatame jooksvalt). Tagasi hotelli peaksid jõudma järgmisel päeval umbes kell 18:00. NB! Soovi korral saame teha tagasituleku lahtise kuupäevaga ehk võid nautida Phi Phi’d veelgi rohkem…

Tripi eeldatav pick-up aeg Phuketi ja Lanta piirkondadest algab 7:00 (kui soovid pisut kauem magada, siis vali Phuketil tripile eelneva öö majutus Phuket Towni vanalinna. Sealt pick-up tavaliselt alates 7:45). Krabi piirkonna pick-up’id algavad tavaliselt 8:00.

 
Hind sisaldab:
– Sinu Phuketi või Krabi või Lanta hotelli edasi-tagasi transfeere;
* OLE KAVAL JA KASUTA TAIMAAL RINGI LIIKUMISEKS MINU TRIPPE ehk alustaksid ühes Tai piirkonnas ja lõpetaksid teises… Selle tripiga jõuaksid Phuketilt Krabisse või Lantale / Krabist Phuketile või Lantale / Lantalt Phuketile või Krabisse. Ja pagasi pärast ei pea muretsema, sest see leiab reisi ajal omale koha.
– kõiki maismaa- ja veepealseid sõite vastavalt programmile;
– majutust 1-le kaheses toas (igas toas wc ja dush);
– 2 lõunasööki/1 hommikusööki/1 õhtusööki;

Tripi esimene söögikord on ca 13:00. Kui Sinu majutusasutus ei paku varajast hommikusööki, siis ole hea ja varu tripile eelneval õhtul endale midagi hommikusöögiks.

– jalgsimatka viewpoint’i (2 tundi);
– 4-5 tunnist kaatriretke Phi Phi saartel;
– snorgeldamisvarustust;
– rahvuspargitasusid;
– joogivett.
 
Soovitused:
Selga pane kohe rannariided; kaasa võta vahetusriided; käterätt või rannalina; vee- või korallisussid (juhul muidugi, kui on reisil kaasas); päiksekreem ning kindlasti fotokas.
 
Ilusaid Tai mälestusi soovides,
Jens paradiisisaarelt
Sinu Tai puhkusekorraldaja

Alates hooajast 2017/2018 viin oma tripid, matkad ja rännakud läbi KESKKONDA HOIDVAMALT ehk üritan siin “plastiku- ja kilekotimaailmas” säästvamalt käituda. TEEME MAAILMA PAREMAKS:).


17 arvustust tootele PHI PHI TRIPP 2p

 1. Merike

  Täname sind kogu perega väga lahedate päevade eest. Edu sulle sinu ettevõtmistes!

 2. Ülle Alliksaar

  Aitäh toreda elamuse eest. Phi Phi saare tripp oli võrratu. Kui algul mõtlesime, et ei julge minna, sest tundus nagu rohkem noortele. Siis nüüd julgustan kõiki, kes satuvad sinna kanti- vanus ei ole määrav. Aitäh Janekile, kes meile selle kärbse pähe pani. Jens on nagu osa sinu sõpruskonnast ja see tunne tekib kohe, alates laevale tulekust. Mõlemad kaks päeva on viimseni läbi mõeldud, väga meeleolukad, sisutihedad, uusi kogemusi andev ja meeletult ilusate loodusvaadetega. Ja vähem tähtis ei ole kohalikud toiduemasused. Aitäh ka lõbusa seltskonna eest noortele, olite väga ägedad, saime tunda ennast ka veidi nooremate ja krapsakamatega. See tripp oli meie puhkuse pärliks, sest sellel oli sisu, hing ja võimas emotsioon, mida tänavalt ostetutest väljasõitudest mingil juhul ei saa. Edu edaspidiseks, jätkuvaid jõulupühi ja vahvat aastalõpupidu koos eesti kogukonnaga sellel igavese suve maal.
  Ülle ja Silva, tripil 5,6 detsembril 2019

 3. Johanna

  Jens paradiisisaarelt tegi tuusa Phi Phi tripi, kus kogesime rohkem, kui oleks lootnud
  Aitäh 🖐

 4. Aidi

  Aitäh veelkord toreda ja huvitava tripi eest ja muidugi ilusa pildi eest! 😊
  Päikest,
  Aidi ja Jaroslav

 5. Elin Lukk

  Täname Jensi parima tripi eest mida oleme kogenud.Kõik oli väga hästi korraldatud. Kindlasti soovitame!! Meie tripp toimus 18.-19 veebruaril.
  Elin ja Ülari

 6. Patricia Pintsaar

  Olime Tais olnud juba pea kaks nädalat ning tundsime, et midagi on puudu. Õnneks olime reisi lõppu planeerinud paradiisisaare tripi ja no võttis täiesti sõnatuks. Milline korraldus! Kõik sujus väga mõnusalt, snorgeldamine ja sinises laguunis ujumine oli täielik troopika laks! Toit oli hea ja seltskond imeline. Tore oli vaadata kuidas reisikorraldaja teab mida ta teeb ja räägib, sest pea igale küsimusele, kultuuri või looduse kohta, oli vastus olemas. Aitäh Jens, see on parim mälestus meil Taimaast.
  Argo ja Patricia.

 7. Heinar

  Tervitusi kevad-talvisest Tartust.
  Oleme õnnelikult kodus tagasi ja tahame veelkord tänada Sind võrratu 4.-5.veebr. Phi Phi tripi eest. Nii toredat seltskonda, ilusaid hetki ja elamusi ning maitsvaid Tai toite saab kaua meenutada.

 8. Triin, Andželika ja Ülle

  Meie suurimad tänud Jensile selle laheda elamuse eest. Väga harva on elus olukordi, kus igat hetke naudid. See trip pakkus seda, et said ahmida endasse imelisi postkaardivaateid ja killukese Tai kultuuri. Hotellivalik saarel oli viimase peal. Kuigi piltide pealt vaadates ka lahe, ei andnud võrrelda sellega, kui seal ise olid. Tõeline “siin kirjutan memuaare” keskkond. Meeldis ka, et tripijuht oli tema ise ega andnud liiga palju infot ja jättis kõige kogemise igaühe enda pärusmaaks. Kindlasti soovitame.

 9. Argo

  Tahtsime veel kord tänada eriti laheda tripi eest! Need 2 päeva phiphil olid meie reisi pärl! Tagasi kodus ja juba plaan teha detsembris uus tripp 😊 Parimat, Argo&Katrin

 10. Eero

  Eero punt tänab ka südamest…super reisijuht, imelised paigad, hea toit ja hästi organiseeritud transport.

 11. Kristel

  Jens viis meid avastama selliseid kohti, mida poleks osanud uneski näha.. kustumatud muljed! Suur tänu sulle! ???????????? Kristel ja Madis tervitavad

 12. Heidi

  Super äge tripp oli!! Soovitan kõigile!

 13. Airi

  Phi Phi tripp Jensiga oli vägev! See kuidas tripp viimse kui detailini on läbi mõeldud ja nii kokku pandud, et tripitajatel oleks võimalikult palju avastada, see on muljetavaldav???? Rahulikult kulgemine, privaatrannal lõunatamine, snorgeldamine, väga ilus resort, palju mälestusi saarestikust piltide näol. Ilmselt meie Phuketi reisi mõnusamad 2 päeva ????5 tärnist annaksin 6 kui saaks ???????? Aitäh mulkide poolt (Airi, Robert, Aire, Kauri, Aarne ja väike monkey Kaur-Steven).

 14. Kerli

  Oleme õnnelikult tagasi Eestis!
  Tahtsime tänada Sind ja Markot nii ägeda PhiPhi tuuri eest (6-7.jaanuar). Meile meeldis KÕIK, alates sellest, et te soovitasite meil kohe laeva minna, et me saaksime istekohad (10 minutit hiljem oli laev puupysi täis), lõpetades sellega, et kõik muu oli ka orgunnitud! Piknik, veetaksod, ööbimised, söögikorrad jne. Lihtsalt mine ja istu kohale, nagu kunn :D
  Kõige eredamalt meeles ekspomt kokteilipeatus kuskil rannaribal (kus boonuseks olid ka hai kalad:)) mida 2h hiljem enam ei olnud. Tahaks siiamaani seda kookose seest kokteili!

  Tänud veelkord ja me kohtume veel, for sure;)

  Palju edu uuteks ideedeks!

  Kerli, Keira, Thomas, Peeter, Kristi, Kirsika, Mark

 15. Janel

  See oli super kogemus. Sündmuste rohke ja elavaid emotsioone täis trip. See ei olnud “tehtud-nähtud”, vaid iga kell läheks uuesti.

 16. Joonas

  Julgelt soovitan!!! Trip, mis jääb meelde. Tegijaks “oma” inimene, kes tunneb maad ja oskab reisi lõbusaks teha. Unustage kohalike turismiputkade PHI PHI pakkumised ( oled lükatav ja tõmmatava liiniturist). Käige Jensiga PHI PHI-l ja saate väga vinge kogemuse!

 17. Jens paradiisisaarelt

  Eksootikalaks lustlikele eestimaalastele… Sinna peab minema 2-ks päevaks!!!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga