DŽUNGLITRIPP 2p

(31 arvustused)

 225.00

Erakordseim kogemus Sinu Taimaa avastusretkel…

Liituda saab Phuketilt, Krabist, Khao Lakist ja Yao saartelt
Sobib peaaegu kõigile

€ 
Lisan neist

Kirjeldus

Cheow Lan’i järv Khao Sok’i rahvuspargis.

Džunglitripp viib sind ehedasse džunglisse, kus siis oma silmaga näha ja kogeda ürgset vihmametsa. Pane tähele, siinsed metsamassiivid on vanimad maailmas. Isegi ka kuulsast Amazonase piirkonnast…

2-päevase tripi sees saad aimu vihmametsa kooslusest, loomariigist ning samuti külastame väga põnevat kaljukoobast nimega THAM NAM TALU. Otsetõlkes vesi + läbi. Tegemist on siis ojaga, mis on uuristanud endale miljonite aastate jooksul tee otse läbi kalju. Koopa pikkus on ca 500m ja ta on täiesti kottpime. Läheb põnevaks või mis??? Koopas, lampidega varustatuna, näeme erineva suuruse ja pinnavormiga stalaktiide, nahkhiiri ja muid lahedaid elusorganisme.

Vähem oluline pole ka meie ööbimispaik. Sellel inimkätega loodud järvel (jah, tegemist on paisjärvega, mis tekkis hüdroelektrijaama ehitamisel) asuvad väga eksootilised bambuskülad – üksteise külge kinnitatud bungalodekogumid, mis siis omakorda on pika köiega järvekaldal asuva puu külge seotud… Saab ka nii elada!

Infoks veel, ma olen seda trippi teinud igasuguse ilmaga. Isegi äikesetormiga… Nii, et kui juhtuvad vihmasemad ilmad, siis džunglimatk on see tripp, mis ette võtta(mõtlen siin just madalhooaega). Oma kogemusest saan väita, et vihm võimendab veelgi metsadimensiooni ja Sinul emotsiooni:).
PS. DŽUNGLIS EI OLE SÄÄSKI!
 
Tripi algus sõltuvalt Sinu hotellist 7:00-8:00 (Täpse pick-up’i aja teatame jooksvalt). Tagasi hotelli peaksid jõudma järgmisel päeval hiljemalt kell 18:00.

Tripi eeldatav pick-up aeg Phuketi lõunaosast algab 7:00 ehk mida põhja poolt alustad, seda hiljem pead ärkama… (näiteks Nai Yang’ist alates 8:00). Yao saartelt tulijate pick-up Phuketi Bang Rong pierilt algab kell 8:00.

 
Hind sisaldab:
– Sinu Phuketi, Krabi või Khao Laki hotelli edasi-tagasi transfeere;
² OLE KAVAL JA KASUTA TAIMAAL RINGI LIIKUMISEKS MINU TRIPPE ehk alustaksid ühes Tai piirkonnas ja lõpetaksid teises… Selle tripiga jõuaksid Phuketilt/Yao Yai’lt/Yao Noi’lt Krabisse/Khao Lak’ki/Suratthan’isse (laevad Samuile ja Phanganile). Ja pagasi pärast ei pea muretsema, sest see leiab reisi ajal omale koha.
– kõiki maismaa- ja veepealseid sõite vastavalt programmile;
– majutust ujuvas 2-kohalises bambusbungalos 1-le;

¹ Kui reisid üksinda või reisiseltskond on paaritu arvuga, siis lisa oma tellimusele ka ÜKSINDA TOAS lisatasu. Laps 0-12 saab magada koos vanematega ühes bangalos lisatasuta.

– 2 lõunasööki/1 hommikusööki/1 õhtusööki;

Tripi esimene söögikord on ca 13:00. Kui Sinu majutusasutus ei paku varajast hommikusööki, siis ole hea ja varu tripile eelneval õhtul endale midagi hommikusöögiks.

– Cheow Lan’i müstilist järvetuuri pikasabalise paadiga;
– 3-4 tunnist džunglimatka Nam Talu koopasse;
– joogivett;
– rahvuspargitasusid.
Gruppide suurus max 10 täisk.
 
NB! Lapsed tripile kaasa…
Siin pead ise otsuse vastu võtma. Mina saan hakkama.
 
Soovitused:
Tule tripile tavariietes ja ujumisvalmilt (T-särk, plätud, …). Kaasa võta nö. matkariided* – kinnised jalatsid (matkasaabas, spordijalats. Kohapeal saab ka matkaks jalatseid suurusega kuni 43 ka rentida. 1 paar 50THB ca €1,50); 1kmpl. vahetusriideid (peale matka hea selga panna); käterätt (soovitan sarongi) ja ujumisriided; päiksekreem. Samuti võiks reisikotti visata ka rulli wc paberit, kuna maanteede äärsetes tualettides ja džunglis seda ei leidu. Paadisõiduks ja koopa läbimiseks annan Sulle veekindla koti.
Kui tripile kaasavõetav(ad) laps(ed) on närb(id) sööja(d), siis võta midagi “kodusemat” ka kaasa…
*Kui tahad džunglirajal end mugavamalt tunda, siis võta tripile kaasa pikakäistega särk, pikad püksid ja pikasäärega sokid.
 
Ägedaid Tai mälestusi soovides,
Jens paradiisisaarelt
Sinu rajaleidja Taimaal
 

Alates hooajast 2017/2018 viin oma tripid, matkad ja rännakud läbi KESKKONDA HOIDVAMALT ehk üritan siin “plastiku- ja kilekotimaailmas” säästvamalt käituda. TEEME MAAILMA PAREMAKS:).


RAFLEESIATRIPP

Igal aastal, detsembris-jaanuaris, on võimalik kaasa elada maailma suurima lille – rafleesia – õidepuhkemisele. Seega aegajalt lähen ise ja kutsun Sindki kaasa oma 1-päevasele Rafleesiatripile. Grupi suuruseks max 6 loodushuvilist ja tripikoha maksumuseks on €125. Hind sisaldab Phuketi ja Khao Lak’i hotellide edasi-tagasi transfeere, rahvuspargitasu, joogivett ja lõunasööki.

PS. Rafleesiatele meeldib kasvada 300m ja kõrgemal. Seega arvesta, et rada viib meid mäkke… Ei midagi rasket, aga peaksid oma olemuselt olema “jalutaja”.


 

31 arvustust tootele DŽUNGLITRIPP 2p

 1. Silver ja Raili

  Tänan Sind et tegid meile uskumatult laheda ja privaat tripi Khao Sok-i. Sinu valitud rada oli märgatavalt sisukam kui looduspargi enda rada. Kogu korraldus 5+.
  Terv,
  Silver

 2. Heike

  Thank you so much for 2 unforgettable days in the wilderness. You showed us a part of the amazing world of your Thailand, and we are grateful for your guidance. Best regards, Heike and Kauko

 3. Heigo

  Meiepoolsed suured tänud tripi eest! Oli faffa ja seikluslik 😉

 4. Margus

  Oli väga äge ja inspireeriv – levivaba elu saab laigi 😉 Soovitan ka aktiivsete lastega!

 5. Raido

  Oli väga äge, tänud Jens paradiisisaarelt!

 6. Taavi

  Aitäh selle elamuse eest!

 7. Katrin

  Dzunglitripp on tõesti midag, mis iial meelest ei lähe. Aitähh sellise võimaluse eest!

 8. Mare

  Suurepärane dzhunglimatk, informatiivne, turvaline ja sekluslik!

 9. Maarek

  Tänud sulle Jens ülilaheda kogemuse eest! Kolmel tripil sinuga juba käidud ja kõik olid super lahedad! Head uut aastat ja kohtumiseni järgmistel trippidel 😉

 10. Annely Emma

  Oleme nüüd kambakesi saanud kogetud trippi seedida ja peame tunnistama.. Ükskõik kui palju eeltööd sa enda puhkuse jaoks teed, sellisel kujul Taimaa siseelu tutvustamine ja näitamine, on ikka harukordne. Kas julgen soovitada? Ei mingit küsimust.

 11. Ursula

  Suured tänud sulle Jens nende kahe päeva eest, mis meile korraldasid. Parim trip ever, selline ehe, siin ja praegu. Kindlasti tulen ka kolmas kord Taisse! 🙏

 12. Georgia

  Eespool olevad 19 üdini positiivset arvustust räägivad enda eest, kuid kuna nōustun kōikide eeskõnelejatega, lisan 20nda.
  Kindlasti üks lahedamaid ja õpetlikumaid kogemusi elus- loodus on imeline ning seda tuleb austusega kohelda, nii võid saada uskumatuid mälestusi. Elamusterohke, hästi organiseeritud, ehe ja silmiavav. Vaimustusin reisi jooksul kümneid kordi – alates esimestest vaadetest järvel ja kohaliku söögi maitsmisest, kuni ahvide ja ülisuure konna ja ämbliku nägemiseni, rääkimata taimedest või nahkhiirte kolooniast pilkases pimeduses pea kohal (list goes on). Koondhinne 5+.

 13. Sandra

  See koobas. Uuuhhh, elu parim lõbustuspargi atraktsioon!! Raudselt värvilisim ja kõige põnevamate kujudega stalaktiitide-stalakmiitide koobas, mida mu silmad seni näinud on. Adrekalaksu sain, jessikas! Pärast maitses džungli värskes õhus ka lihtne riis nagu gurmee

 14. Urve

  Soovitan! Džunglitripp oli suurepärane koos Jensiga! Olen väga tänulik et just Jens meid juhtis sellel matkal ja näitas meile Taimaa ürgset loodust. Suheliselt raske on kirjeldada seda kõike – paadimatka ürgse loodusega järvel, ööbimist järvel olevatel bungalotes, öiseid hääli, dzungli trippi jjne.- sest seda kõike peab just ise tajuma.. kulgema läbi selle tripi, mitte tormama , võttes aega ja tajuda loodust! Ja just seda Jens suutis meile pakkuda! Aitäh sulle!

 15. Kalle Salmus

  JENS ..tänan väga dzungli eest .loodan et see reis Tais ei jää viimaseks.Tänud. Kalle ja Timo.

 16. Kristiina

  Hei Jens
  Aitähh super laheda tripi eest. Olime suure pundiga 30.01-31.01.18. Elamus oli igati super.
  Sai ennast tublisti ületatud ja nüüd on mida meenutada.
  Kindlasti kohtume veel :)

 17. Liina

  Olen mitmeid ja mitmeid kordi käinud Tais…ka elanud seal pikemalt. Kahjuks iga aastaga (saabusin esimest korda üle 7 aasta tagasi Taisse) muutuvad paljud piirkonnad Tais “turismimekadeks” ja kaob see ehedus ära. Tänu sellele on kahjuks Phuketist saanud minu jaoks juba saar, kuhu minemist ma väldin, kuigi tuleb tunnistada, ka seal on omad võlud. Minu jaoks tähendab puhkus täiesti juhtme seinast välja kiskumist, enda mugavustsoonist kõrvale viimist ja lahkumist igapäevasest rutiinist.
  Kahjuks olen tundnud, et kohalike inimeste korraldatavad tuurid erinevatesse kohtadesse on tänu turistide küllusele tehtud suhteliselt „trammiliinipõhiseks“. Sa näed küll odava hinnaga ära kõik need vaated, kohad jne aga kahjuks igas kohas on limiteeritud aeg (kui just ei võta privaattuuri), kõigiga peab arvestama ja miks?kuidas?kus?millal? jääb enamasti kõik saamata. Küsida saab muidugi aga kahjuks paljud kohalikud ei oska niipalju keelt, et seda seletada ning lisaks jätavad nad rääkimata paljusid asju, mis nende jaoks niivõrd iseenesestmõistetavad tunduvad. Tegin Jensiga kaasa detsembris 2017 dzunglimatka. Siiamaani minu kõige eredam mälestus Taimaalt. See, mis ma sellelt 2-päevaselt tripilt sain kaasa, ei suuda sõnadesse panna. Mulle meeldib väga Jensi puhul see, et ta proovib näidata seda TÕELIST Taid ja selle võlu, mitte kõiki neid kaasaegseid „turismilõkse“, mis on kauge kaarega mööda ehedast Taist. Ja see söök, mida ta pakub ning kõik need väikesed nüansid on kirjeldamatud.
  Kui ma matkalt tagasi sõitsin, olin enda peale vihane, et miks ma kurat ei broneerinud veel erinevaid trippe koos Jensiga sellesse puhkusesse! Aga ma tulen alati tagasi Taisse ja kindlasti võtan Jensiga tripi ???? Ma usun, et kõik need kohad, kus ma olen juba ennem käinud mitu korda, nii kohalike tuuridega kui ka omalkäel, siis Jensiga minnes oleks justkui esimest korda seal ning vaataksin kõike teise pilguga.
  Igaljuhul soovitan kahe käega Jensi kõikidele, kes tahavad tunda ning maitsta tõelist Taid, kes tahavad stepslit sajaga tõmmata seinast välja ja viia erakordseid mälestusi ja tunnet endaga kaasa!
  Aitäh sulle!:)

 18. Helen

  Matk päris dzunglis! Aga kõik see toimus tänu väga toreda ja teadliku Eesti giidi saatel. Aitäh, @jensparadiisisaarelt ????. Ma sain selle kahe päeva jooksul nii palju infot, kuidas Tai kohalik elab, nende traditsioonidest, toidukultuurist ja loomulikult kuidas džunglis ellu jääda.Tahaks kohe rohkem ja veel seda kogeda ja tundma õppida. Kindlasti lähen kinno ja vaatan ära film Jungle, mis räägib sellest, mis võib juhtuda džunglis, kui giid nii teadlik pole…

 19. Keteliina

  Tere, Jens.

  Oleme nüüd pimedas Eestis tagasi ja tahan veel korra tänada selle super elamuse eest ning eriti selle eest, et mu marakratid kuidagi ära kannatasid.

  Täna Herman täitis oma väikelapse mälestusteraamatu viimaseid lehekülgi ja minu üllatuseks sai sinna meie ööbimiskoht koos tualeti, duširuumi ja kaladega vees :) Ta tundis vaid muret, et söögikoht ei mahtunud lehele ära :) ilmselgelt oli see kõik ka 5-aastastele väga suur elamus.

  Aitäh ja palju edu!
  Keteliina

 20. Sandra

  Meie tripikogemus Khao Soki rahvuspargis oli võrratu. Ei ole vahet, mitu kuud või aastat sellest möödub, elamus jääb mälestusena kogu eluks. Kõik lõhnad, värvid, matkarada, veepritsmed on siiani nii selgelt silme ees. Justkui oleks käinud eile. Jens on parim giid, kellega koos Taimaal ringi liikuda. Kui vähegi avaneb võimalus tuleme uuesti.

 21. Piret

  Tripid olid ägedad ning andsid sellele meeletule turismimekale hoopis teise jume! Aitäh Jens, et muutsid meie reisi eriliseks ja tore, et Sa olemas oled! Ilmselt uuel hooajal näeme veel :)

 22. Maarika

  Käisime 20. märtsil dzunglitripil. Tahtsin veelkord kõigi poolt tänada. Tripp oli igati mõnus ja põnev ning jääb kõigile kauaks meelde. Kui peaksime veel Phuketile tulema, võtame kindlasti koos Sinuga mõne uue seikluse ette.
  Jõudu ja jaksu kõigis tegemistes.

 23. Kadi

  Super! Jens teeb Taimaa avastamise palju lihtsamaks ja näitab ka nurkade taha, kuhu ise ei oska piiluda ;)! Kõigil, kel plaanis seda imelist maad külastada, soovitan end Jensile punti sokutada!

 24. Pille

  Aitähh Sulle veelkord nende lahedate hetkede eest! Sa oled parim ????

 25. Ma Nu

  Väga äge kogemus oli soovitan soojalt:). Suured tänud Jens.

 26. Birgit

  Väga lahe dzunglielamus, meie seltskonnale väga meeldis.Soovitan kõigile!

 27. Tarmo

  Tahame sind tänada väga vahvate trippide eest. Nii et Suur Aitäh, mõlemad tripid (Phi Phi saar ja dšungel) olid väga lahedad ja ei lähe kunagi meelest ära. Räägime ja muljetame neist siiani igapäev, nii omavahel kui teistele kuulajatele. Sulle soovime aga jõudu ja edu su tegemistes.

  Tervitades
  Tarmo ja Gerly

 28. Tiina

  Tere, Jens!
  Nüüd oleme meie lõpuks oma tuurilt tagasi ja tahan veel kord teele läkitada meie suured tänusõnad vahva džunglitripi eest! Kena aasta lõppu ka! Ja edulist ja rõõmurohket uut :)

  Tiina, Meelis, Ülari, Keija

 29. Ants

  Osalesime 29.-30. novembril toimunud Dzunglitripil ja tahtsime Sind veelkord tänada. Olles nüüd tagasi kodus lumises ja lörtsises Eestis tundub see elamus veelgi toredam.

  Lisaks vahetule dzunglielamusele oli meie meelest väga palju kasu ka Sinu poolsetest “sissevaadetest” Tai elu-olu erinevatesse aspektidesse. Selleks, et saada nii palju infot Tai kultuuri, traditsioonide ja kasvõi toidu ning maitsete kohta oleks pidanud ise päris palju kirjandust tuhnima ja võrgus surfama. Ise me tõenäoliselt ei oleks küll julgenud turult selliseid “plönne” osta ja süüa, teadmata mida need endast tegelikult kujutavad. Samuti oli palju abi võimalusest Sinu kaudu piletiteid osta.

  Seega veelkord suur aitäh!

 30. Terje

  Soovitan soojalt! Fantastiline matk ja hea sissevaade Tai loodusesse, elu ja olemise sisse koos ääretult toreda matkajuhiga. Meie lemmiktripp siin Tais oldud ajal. Tänud, Jens!

 31. mart

  Ehe loodus ületab kõik muu siin .

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga