SUPiPÄEV PHUKETIL

(1 ülevaade)

 49.00

1-päevane tripp Phuketil
Raskusaste: keskmine

NB! Eelnev suppamiskogemus ei ole vajalik. Kui aga huvitud rohkem suppamisest, siis uuri ka minu SUPiMATKU
Puhasta
€ 

Kirjeldus

SUPiPÄEVA algus sõltub mere tõusust ja mõõnast. Täpse toimumiskoha ja algusaja teatan Sulle jooksvalt, aga infoks, et see jääb vahemikku 09:00-12:00.

Phuketi ümbrus pakub nii palju avastamist, et kus supata, pole mingi küsimus… On see Phuketi vähetuntud rand, mangroovmetsadest palistatud jõeke või mõni troopiline lähisaar? Ideid on palju, vaatame mis teeb tuul ja lainetus ning siis otsustame…
Ja kui Sul puudub suppamise kogemus, siis ära heida meelt. See päev on ka selleks, et saaksin esmaproovijatele kõik oma suppamisoskused edasi anda ja lihvida nad SUPiMATKADE kõlbulikuks.

 
Hind sisaldab:
– aerulaua komplekti;
– joogivett;
– eestikeelset suppamiskoolitust;
– lõunasööki.

* Kui endal “rattaid all” ei ole, siis palun vali igale trippijale lisaks ka edasi-tagasi transfeer. Ka lapsele vanuses 4-12.

NB! Mittesuppajad ja lapsed tripile…
Saad kaasata oma kaaslase või lapse(d), kui mittesuppaja(d) ehk suppate koos “pereaerulaual”. Lapsi vanuses 0-3a ei saa kaasa võtta.

 
Soovitused:
Selga pane oma rannariided (kui Sul on näiteks UV-kaitsega surfisärk ja surfi- või korallisussid, siis võta need ka kaasa); rannarätt (ise kasutan sarongi); päikesekreem (faktor al.30) ning kindlasti fotokas (Ära muretse! Annan Sulle veekindla koti).

 
Kogemust terveks eluks soovides,
Jens paradiisisaarelt
Sinu Tai puhkusekorraldaja

 

Alates hooajast 2017/2018 viin oma tripid, matkad ja rännakud läbi KESKKONDA HOIDVAMALT ehk üritan siin “plastiku- ja kilekotimaailmas” säästvamalt käituda. TEEME MAAILMA PAREMAKS:).

 

1 arvustus tootele SUPiPÄEV PHUKETIL

  1. Jens paradiisisaarelt

    TÄIEGA LAHE PÄEV:)

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Lehe sisu on kaitstud!