SUPiPÄEV PHUKETIL 1p

(1 ülevaade)

 99.00

Liituda saab Phuketilt
Raskusaste: keskmine

NB! Eelnev suppamiskogemus on vajalik. Kui päris algaja, siis tule enne LoojanguSUPile
€ 
Lisan neist

Kirjeldus

Phuketi ümbrus pakub nii palju avastamist, et kus supata, pole mingi küsimus… On see Phuketi vähetuntud rand, mangroovmetsadest palistatud jõeke või mõni troopiline lähisaar? Ideid on palju, vaatame mis teeb tuul ja lainetus ning siis otsustame…

SUPiPÄEVA algus sõltub tuulest ja mere tõusust-mõõnast. Seega täpse algusaja ja -koha Phuketil, teatan Sulle jooksvalt. Eelinfoks – see jääb enamasti vahemikku 09:00-13:00.
³ Kui endal “rattaid all” ei ole, siis palun vali igale trippijale lisaks ka edasi-tagasi transfeer. Ka lapsele vanuses 4-12.

Hind sisaldab:

– aerulaua komplekti;
– lõunasööki;
– joogivett.
NB! Mittesuppajad ja lapsed tripile…
Saad kaasata oma kaaslase või lapse(d), kui mittesuppaja(d) ehk suppate koos “pereaerulaual”. Lapsi vanuses 0-3a ei saa kaasa võtta.
Soovitused:
Selga pane rannariided (kui Sul on näiteks UV-kaitsega surfisärk ja surfi- või korallisussid, siis võta need ka kaasa); rannarätt (ise kasutan sarongi); päikesekreem (faktor al.30) ning kindlasti fotokas (Ära muretse! Annan Sulle veekindla koti).
Kogemust terveks eluks soovides,
Jens paradiisisaarelt
Sinu Tai puhkusekorraldaja

Alates hooajast 2017/2018 viin oma tripid, matkad ja rännakud läbi KESKKONDA HOIDVAMALT ehk üritan siin “plastiku- ja kilekotimaailmas” säästvamalt käituda. TEEME MAAILMA PAREMAKS:).


1 arvustus tootele SUPiPÄEV PHUKETIL 1p

  1. Jens paradiisisaarelt

    TÄIEGA LAHE PÄEV:)

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga