POP-UP TAI KOOSKOKKAMINE

(1 ülevaade)

 45.00

Pop-up Tai kooskokkamine on meeleolukas ning kõhtutäitev kulinaarne reis Tai kööki, kus magusa, hapu, soolase ja terava maitsega tehakse imesid!

Tule üksi, kaksi, sõpradega või kasvõi meeskonnatöö raames. Oodatud on kõik Tai toidu huvilised – Nii kokkajad, kui lihtsalt toidunautijad…

Puhasta

Kirjeldus

Vaata meie toidugaleriid

Minu jaoks on Tai toidumaailm oma maitseküllusega lemmikutest lemmikum. Naudin kui süües on korraga miljon maitset keelel ja huultel kergelt õhetav tšillitants*. Ja unustage selleks korraks peened keelekastmed! Õlu, Cola või vesi on Tai toidu parimateks kaaslasteks. Aamen:).
Ja, kui ilma veinita ei saa, siis soovitan Tai toidu kõrvale kerget, õrnalt puuvilja ja magusa alatooniga kuiva valget veini nagu Riesling ja Pinot Grigio.

Imeline on ka Tai toidu kergus. Mõtlen siin peale-söömist-tunnet. Süües lookas laua ahvatlustest tühjaks, ei teki seda ülesöönud tunnet, sest Tai toidud on hästi tasakaalus ja road koosnevad ülekaalukalt taimsetest toorainetest.

Ja mis minu arust peamine, Tai toit on inimesi ühendav kogemus. Serveeritakse ju see lauale kõigile jagamiseks. Head kokkamist ja isu meile!

* Kui Sa ei ole tšillisõber, siis Tai köögis (ka meie retseptides) on esindatud mitmed mittetulised road.

 

Mida teeme?

Pop-up Tai kooskokkamine on sündmus, kus meie tailannast juhendaja kaasabil pakume huvilistele Tai köögi imelisi maitseelamusi ja ka õpituba ehk jagame kooskokkamisel nõuandeid ja anname nippe, kuidas Eesti poodidest leitavate koostisosadega valmistada ehedaid või väga originaalilähedasi Tai toite. Muideks meie kulinaarne teejuht on Kirde-Taist ehk sellest samast Tai toiduhällist Isaanist, kust on pärit ka legendaarsed Som Tam (papaia salat) ja Khao niao (kleepuv riis). Seega me teame, mida teeme:).

Toimumiskoht on Pärnus (mujal Eestis pop-up’ime vastavalt meie või Sinu sündmusele).
Laupäeva lõunane kooskokkamine algab 12:00 ja lauda istume ca 14:00. Sündmuse ajakuluks arvesta 3-4 tundi ja selle käigus valmistame 3-4 ehedat Tai rooga. Tutvu meie ajas täieneva retseptikoguga.

Hind sisaldab Tai köögi sisemaailma tutvustust, toiduvalmistamise Tai nippe, roogade valmistamist ja neist maitsvat kõhutäit.

 


Õhtune kooskokkamine Pärnus!
See sündmus on ainult Sulle ja Su kaaslastele. Algab 17:00 ja lauda istume ca 19:00.
Sündmuse ajakuluks arvesta 3-4 tundi.
Küsi pakkumist siit

   

  Sinu ees- ja perenimi*

  Sinu e-mail*

  Soovitud kuupäev*

  Osavõtjate arv*

   


  Head isu,
  Jens paradiisisaarelt
  Sinu Tai, Kambodža ja Vietnami reisijuht

  NB! Juhinduvalt Vabariigi Valitsuse korraldusest tuleb kõikidel osavõtjatel alates 25.10.2021 tõendada oma nakkusohutust esitades covid-19 tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta.

   


  KOKKAME KA SINU JUURES!
  Pop-Up Tai KOOSKOKKAMINE on lahe kogemus ka mõnel Sinu sündmusel. Päring TEE SIIT

  Pop-up Taiga teeme Eestis ka Mookatat ehk Tai grilli. Kui aga olen Phuketil, siis kokkame SIIN!


   

  POP-UP TAI KOOSKOKKAMINE EESTIS

   


  1 arvustus tootele POP-UP TAI KOOSKOKKAMINE

  1. Jens paradiisisaarelt

   Kindlalt parim Tai toit Pärnus! Õnn, et leidsin oma pealesunnitud Eesti “Covid-puhukuse” ajaks eheda Tai kogemuse. Aitäh Thanida!

  Lisa arvustus

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  error: Lehe sisu on kaitstud!