DŽUNGLIKUTSE

Hinnatud 5.00/5 3 kliendi hinnangu põhjal
(3 arvustused)

 199.00

Silmi ja vaimu avav džunglimatk edasijõudnutele… Näe ja kuule enda ümber troopilisi loomi, linde, sitikaid, jne… Lühidalt, saa üheks džungliga:)

 
Pole sobivat kuupäeva??? Vali siis siit!

Puhasta

Kirjeldus

Kahe päevane DŽUNGLIKUTSE toob* Sind avastama Cheow Lan’i järve ja seda ümbritseva igipõlise vihmametsa nurgataguseid seikluslikumalt, kui kunagi varem. Lisaks küpsetame endale õhtusöögi ise ning ööbime metsas puude külge sõlmitud kookonites… NB! GRUPI SUURUS LIMITEERITUD. Võtan kaasa vaid 6 seiklejat.

Kas võtad VÄLJAKUTSE vastu?
Kui JAH, siis anna endast märku siit...
 

Sinu ees- ja perenimi*

Sinu e-mail*

MILLAL???

Sisesta kood:captcha

 
Kui see kõik on Sinu jaoks liig, mis liig, siis ära muretse. Tule avasta džunglit “mugavamalt” minu DŽUNGLITRIPIGA.
 

Hind sisaldab:
– 2-päevast džunglimatka (jalgsi matkamist kokku ca 10-15km) koos ööbimisega džunglis;
– kõiki Cheow Larn’i järve veepealseid transfeere pikasabalise paadiga;
– hommiku- ja/või õhtusafarit pikasabalise paadiga;
– 2 lõunasööki/1 hommikusööki/1 õhtusööki;
– magamiskookonit;
– rahvuspargitasusid;
– Kogenud kohalikku Tai inglisekeelset giidi ja eestikeelset reisijuhti;
 

* – Järvele jõudmiseks peab sul olema renditud roller, mootorratas või auto vähemalt 2-ks ööpäevaks. Läbitud km-e tuleb kokku ca 400-500 (kui alguspunkt Phuket, Khao Lak, Krabi ja Samui. Saadan Sulle kõik juhised). Selle järgi saad arvestada samuti oma kütusekulu.

Kui soovid alustada Phuketilt või Krabist koos minuga (max 5-6in), siis lisandub maksumusele €50 ehk dzungliseikluse hind kokku saab olema €249/in. NB! Lisatasu maksad siis, kui näeme.
NB! OLE KAVAL JA KASUTA TAIMAAL RINGI LIIKUMISEKS HÄPI GEKO TRIPPE ehk selle tripiga jõuaksid Phuketilt/Yao Yai’lt/Yao Noi’lt Krabisse/Samuile või Krabist Phuketile.

Soovitused:
Oma seljakotti peaksid pakkima –
– 1-e komplekti nö. džungliriideid: pikad püksid (näiteks pisut laiemad teksad), pikakäistega särk, põlvikud või pikema säärega sokid, matkasaapad (võivad olla ka spordijalatsid);
– 1 komplekti vahetusriideid (juhuks, kui hakkab sadama või kukud lihtsalt vette);
– ujumisriided;
– sarongi (kohalik rätik kuivatamiseks, istumiseks, katmiseks, päevitamiseks. Saad osta €4-6 eest igast turistipoest. Reisida kordades mugavam, kui käterätikuga);
– hügieenitarbed, rull WC-paberit ja päiksekreemi;
– fotoka ja/või kaamera (ära muretse! Annan Sulle veekindla koti).

 

Lahedaid Tai mälestusi soovides,
Jens paradiisisaarelt
Sinu Tai seikluste korraldaja
 

 
Alates hooajast 2017/2018 viin oma tripid, matkad ja rännakud läbi KESKKONDA HOIDVAMALT ehk üritan siin “plastiku- ja kilekotimaailmas” säästvamalt käituda. TEEME MAAILMA PAREMAKS:).
 


– DŽUNGLIKUTSE PILDIS –

Vaata ka, kes Khao Soki rahvuspargis elutsevad...
 
India ehk Aasia elevant
Tiiger
Leopard
Aasia kuldne kass
Pantrik (Clouded leopard)
Kalakass
Kasskaru (Binturong)
Civet kass
Leemur (Slow Lori ehk ööahv)
Makaak
Leheahv/prillahv (Dusky Langur)
Gibbon
Malaisa päikesekaru
Aasia must karu
Tapiir
Sambar hirv
Haukuv hirv
Hiirehirv
India piison (Gaur)
Pull
Kits-antiloop
Metssiga
Soomusloom
Pintselsaba okassiga
Varaan

Nimekiri täieneb jooksvalt…
 
Märkus: Enamus neist liiguvad öösiti, seega tõenäosus neid kohata on minimaalne. Pealegi, vast ei tahakski nendega silm silma vastu põrnitseda… Kui nüüd hakkasid kartma, siis ära muretse, me teeme oma öölaagri turvaliselt lõkke äärde. Loomad kardavad inimesi ja tuld üle kõige.

 

3 arvustust tootele DŽUNGLIKUTSE

 1. Hinnanguga 5 / 5

  Jano

  Metsas käidud, ööbitud, nähtud huvitavaid loomi, taimi ja kogu dzungli kooslust. Kel vähegi huvi väljaspool mugavusstooni viibida, siis soovitan soojalt!

 2. Hinnanguga 5 / 5

  Lauri

  Väga äge, soovitan! Ööbimine keset džunglit kookonis ning teisel päeval õlgonnis järvel on omaette eksootika. Meeldejäävad vaated hommikul peegelsiledale ja uduga kaetud järvele. Suurepärane ja eksootiline söök kogu reisi vältel. Vingeim koopamatk, kus olen käinud ja jalustrabav vaade järvele, kui jaksad mäkke ronida (kuna unustasin kinnised jalatsid maha, siis läbisin mõlemad plätudega – tehtav, aga soovitan siiski õiged jalatsid kaasa võtta). Ja loomulikult oli väga oluline ka mõnus reisijuht/reisikaaslane Jens ja kohalik giid/kokk/loomaleidja. Kui armastad ainult 5* hotelli ja luksust, siis hoia sellest reisist eemale. Kui sulle meeldib privaatsus looduses ja end veidile proovile panna, siis on see sinu reis.

 3. Hinnanguga 5 / 5

  Liisi

  Vaatamata üllatuskülalistele ehk kaanidele üks positiivsemaid, rikkamaid elumuutvaid kogemusi. Instagram kaotas kaheks päevaks tähtsuse, mis on minu puhul tugev näitaja asja olulisusest ning vaim puhkas keset loodust ja tema hääli, lõhnu, võnkeid. Jens on suurepärane ja sümpaatne giid, kes juhib, toidab maitsva kohaliku turu ja “metsa”gurmeega ning muljetab põnevalt. Väga meeldjääv, läheks lausa veel..

  • Jens paradiisisaarelt

   Tervitused džunglikambale ja suur tänu! Kõik käis asja juurde:).

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga