DŽUNGLIKUTSE 2p

(3 arvustused)

 299.00

Silmi ja vaimu avav džunglimatk edasijõudnutele… Näe ja kuule enda ümber troopilisi loomi, linde, sitikaid, jne… Lühidalt, saa üheks džungliga:)

Liituda saab Phuketilt, Krabist, Yao saartelt ja Khao Lakist

€ 
Lisan neist

Kirjeldus

DŽUNGLIKUTSE toob Sind avastama Cheow Lan’i järve ja seda ümbritseva igipõlise vihmametsa nurgataguseid seikluslikumalt, kui kunagi varem. Lisaks küpsetame endale õhtusöögi ise ning ööbime metsas puude külge sõlmitud kookonites… NB! GRUPI SUURUS LIMITEERITUD.

Kas võtad VÄLJAKUTSE vastu?
Kui JAH, siis anna endast märku siit...
[contact-form-7 id=”2882″ title=”DŽUNGLIKUTSE”]

Kui see kõik on Sinu jaoks liig, mis liig, siis ära muretse. Tule avasta džunglit “mugavamalt” minu DŽUNGLITRIPIGA.
Hind sisaldab:
– Sinu Phuketi, Krabi, Yao saarte või Khao Laki hotelli edasi-tagasi transfeere;
² NB! OLE KAVAL JA KASUTA TAIMAAL RINGI LIIKUMISEKS MINU TRIPPE ehk alustaksid ühes Tai piirkonnas ja lõpetaksid teises… Selle tripiga jõuaksid Phuketilt/Khao Lakist/Yao Yai’lt/Yao Noi’lt Krabisse/Suratthan’isse (laevad Samuile ja Phanganile) või Krabist Phuketile/Yao Yai’le/Yao Noi’le/Suratthan’isse (laevad Samuile ja Phanganile). Ja pagasi pärast ei pea muretsema, sest see reisib meiega kaasas.
– kõiki maismaa- ja veepealseid sõite vastavalt programmile;
– 2-päevast džunglimatka (enamus kilomeetreid läbime paadiga) koos ööbimisega džunglis;
– hommiku- ja/või õhtusafarit pikasabalise paadiga;
– 2 lõunasööki/1 hommikusööki/1 õhtusööki;
– magamiskookonit;
– rahvuspargitasusid;
– joogivett.
Soovitused:
Oma seljakotti peaksid pakkima –
– 1-e komplekti nö. džungliriideid: pikad püksid (kas või pisut laiemad teksad), pikakäistega särk, põlvikud või pikema säärega sokid, matkasaapad (võivad olla ka spordijalatsid);
– 1 komplekti vahetusriideid (juhuks, kui hakkab sadama või kukud lihtsalt vette);
– ujumisriided;
– sarongi (kohalik rätik kuivatamiseks, istumiseks, katmiseks, päevitamiseks. Saad osta €4-6 eest igast turistipoest. Reisida kordades mugavam, kui käterätikuga);
– hügieenitarbed, rull WC-paberit ja päiksekreemi;
– fotoka ja/või kaamera (ära muretse! Annan Sulle veekindla koti).
Lahedaid Tai mälestusi soovides,
Jens paradiisisaarelt
Sinu Tai puhkusekorraldaja

Alates hooajast 2017/2018 viin oma tripid, matkad ja rännakud läbi KESKKONDA HOIDVAMALT ehk üritan siin “plastiku- ja kilekotimaailmas” säästvamalt käituda. TEEME MAAILMA PAREMAKS:).


Vaata ka, kes Khao Soki rahvuspargis elutsevad...

India ehk Aasia elevant
Leopard
Aasia kuldne kass
Pantrik (Clouded leopard)
Kalakass
Kasskaru (Binturong)
Civet kass
Leemur (Slow Lori ehk ööahv)
Makaak
Leheahv/prillahv (Dusky Langur)
Gibbon
Malaisa päikesekaru
Aasia must karu
Tapiir
Sambar hirv
Haukuv hirv
Hiirehirv
India piison (Gaur)
Pull
Kits-antiloop
Metssiga
Soomusloom
Pintselsaba okassiga
VaraanNimekiri täieneb jooksvalt…

Märkus: Enamus neist liiguvad öösiti, seega tõenäosus neid kohata on minimaalne. Pealegi, vast ei tahakski nendega silm silma vastu põrnitseda… Kui nüüd hakkasid kartma, siis ära muretse, me teeme oma öölaagri turvaliselt lõkke äärde. Loomad kardavad inimesi ja tuld üle kõige.3 arvustust tootele DŽUNGLIKUTSE 2p

 1. Liisi

  Vaatamata üllatuskülalistele ehk kaanidele üks positiivsemaid, rikkamaid elumuutvaid kogemusi. Instagram kaotas kaheks päevaks tähtsuse, mis on minu puhul tugev näitaja asja olulisusest ning vaim puhkas keset loodust ja tema hääli, lõhnu, võnkeid. Jens on suurepärane ja sümpaatne giid, kes juhib, toidab maitsva kohaliku turu ja “metsa”gurmeega ning muljetab põnevalt. Väga meeldjääv, läheks lausa veel..

  • Jens paradiisisaarelt

   Tervitused džunglikambale ja suur tänu! Kõik käis asja juurde:).

 2. Lauri

  Väga äge, soovitan! Ööbimine keset džunglit kookonis ning teisel päeval õlgonnis järvel on omaette eksootika. Meeldejäävad vaated hommikul peegelsiledale ja uduga kaetud järvele. Suurepärane ja eksootiline söök kogu reisi vältel. Vingeim koopamatk, kus olen käinud ja jalustrabav vaade järvele, kui jaksad mäkke ronida (kuna unustasin kinnised jalatsid maha, siis läbisin mõlemad plätudega – tehtav, aga soovitan siiski õiged jalatsid kaasa võtta). Ja loomulikult oli väga oluline ka mõnus reisijuht/reisikaaslane Jens ja kohalik giid/kokk/loomaleidja. Kui armastad ainult 5* hotelli ja luksust, siis hoia sellest reisist eemale. Kui sulle meeldib privaatsus looduses ja end veidile proovile panna, siis on see sinu reis.

 3. Jano

  Metsas käidud, ööbitud, nähtud huvitavaid loomi, taimi ja kogu dzungli kooslust. Kel vähegi huvi väljaspool mugavusstooni viibida, siis soovitan soojalt!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga