SAFARITRIPP

(1 ülevaade)

 169.00

2-päevane loodustripp algusega: Phuket ja Khao Lak
Sobib kõigile.

Puhasta
€ 

Kirjeldus

Safaritripp viib Sind sõna otseses mõttes seiklema “Aafrika” savanni. Selle 2-päevase tripi sihtkohaks saab olema üks mõnus muretu väikesaar, kus loodus on Tai mõistes nii teisest dimensioonist, et võtab ahetama. Elaksid Taimaal lõvid ja sebrad, siis nad oleksid just seal – rohttaimede ja -puhmastega kaetud tasandikul. Lisaks üksikud varjupakkuvad jändrikpuud ning taamal effekti veelgi võimendav mandrimäestik… Täpselt nagu savannis.

Ja kuna tegu on ikkagi saarega, siis meie päralt on seal ka kilomeetrite viisi inimtühi mererand, mida naudime kuni loojanguni. Aga enne, kui rannaribale oma jalajäljed teeme ja lainetesse hüppame, ronime pisikesele Inglimäele vaateid kaema ja rannariba tühjust mõõtma…

Safaritripile ootan reisilisi, kel Taimaa popid kohad juba nähtud või kui need ei olegi üldse Sinu teema, sest selle vähekäidud saare rajad ja inimesed pakuvad oma olemusega tõelisele reisisellile just seda, mida tänapäevamaailm enam kahjuks pakkuda ei suuda.

Niisiis lõvisid ja sebrasid otsima:)
 
Tripi algus sõltuvalt Sinu hotellist 7:00-9:00 (Täpse pick-up’i lepime kokku jooksvalt). Tagasi hotelli peaksime jõudma järgmisel päeval hiljemalt kell 19:00.

Tripi eeldatav pick-up aeg Phuketi lõunaosast algab 7:00 ehk mida põhja poolt alustad, seda hiljem pead ärkama… (näiteks Nai Yang’ist alates 7:45). Yao saartelt tulijate pick-up Phuketi Bang Rong pierilt on 8:00 ja Khao Lak’i piirkonnast algab pick-up tavaliselt 9:00.

 
Hind sisaldab:
– Sinu Phuketi või Khao Laki hotelli edasi-tagasi transfeere;
OLE KAVAL** JA KASUTA TAIMAAL RINGI LIIKUMISEKS MINU TRIPPE ehk alustaksid ühes Tai piirkonnas ja lõpetaksid teises… Selle tripiga jõuaksid Phuketilt Khao Lak’ki või Khao Lakist Phuketile. Ja pagasi pärast ei pea muretsema, sest see reisib meiega kaasas.
– kõiki maismaa- ja veepealseid transfeere vastavalt programmile;
– majutust 1-le kaheses toas* (igas toas wc ja dush);

Kui reisid üksinda või reisiseltskond on paaritu arvuga, siis lisa oma tellimusele ka ÜKSINDA TOAS lisatasu. Laps 0-12 saab magada koos vanematega ühes bangalos lisatasuta.

– 2 lõunasööki/1 hommikusööki/1 õhtusööki;

Tripi esimene söögikord on ca 13:00. Kui Sinu majutusasutus ei paku varajast hommikusööki, siis ole hea ja varu tripile eelneval õhtul endale midagi hommikusöögiks.

– kohalike turgude külastusi;
– 1-te päevasafarit (käime ära “Aafrikas”);
– 1-te öösafarit (lähme metsloomi otsima);
– rannapuhkust;
– rahvuspargitasusid;
– Tai ingliskeelset giidi ja eestikeelset reisijuhti;
 
NB! Lapsed tripile kaasa…
Siin pead ise otsuse vastu võtma. Mina saan hakkama. Väikelapsed vanuses 0-3a tripivad tasuta.
 
Soovitused:
Kaasa võta rannariided, vahetusriided ja “ronijatel” vee- või korallisussid (juhul muidugi, kui on reisil kaasas) või spordijalatsid/rihmikud; käterätt või rannalina (sarong); päiksekreem ning kindlasti fotokas.
 
Uusi Tai kogemusi soovides,
Jens paradiisisaarelt
Sinu Tai puhkusekorraldaja
 

Alates hooajast 2017/2018 viin oma tripid, matkad ja rännakud läbi KESKKONDA HOIDVAMALT ehk üritan siin “plastiku- ja kilekotimaailmas” säästvamalt käituda. TEEME MAAILMA PAREMAKS:).


 

1 arvustus tootele SAFARITRIPP

  1. Jens paradiisisaarelt

    Looduse ja fotoshuvilistele imeline kogemus. Saarel pesitsevad ka maailmast hääbuv väiksed marabuud. Kiilaka pea ja -kaelaga toonekurelised…

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Lehe sisu on kaitstud!