PHI PHI TUUR

Hinnatud 4.00/5 1 kliendi hinnangu põhjal
(1 ülevaade)

 99.00

Eestlased Phuketil sõidavad PHI PHI SAARTELE

Algus ja lõpp* ainult Phuketil
Sobib kõigile

Kirjeldus

PHI PHI PARADIIS…

Alustad oma PHI PHI saare trippi Phi Phi Don’i ehk peasaare külastamisega. Sinna jõudes näed kui kitsukesed sealsed tänavad ikka on, kuidas kohalikud ühest saare otsast teise liiguvad, mis rannad seal popimad on, mida müüakse (kuna saarele tulevad ülemaailma just noored, siis leiad sealt eest päris hea ja huvitava valiku), jne. Tublimad käivad ära ka Phi Phi Don’i legendaarses vaatekohas – Phi Phi Viewpoint’is.

Peale põhisaarega tutvumist ootab Sind ees rikkalik lõunasöök mereannirestos. Lookas laual on minu lemmikuks TOM YAM’i supp. Täpselt paraja tulisusega. Proovi kindlasti ära:).

Kõhud täis ja tuju hea… Päeva teise poole veedad Phi Phi Leh saarel. See on siis see Phi Phi saarte “ilueedi”, mille tõmbenumbriks on oma türkiissinise vee ja valge liivaga MAYA RAND. Kui imetlemisest ja päevitamisest villand (ise otsustate grupiga, kui kaua tahate olla. Tavalselt 1-1,5h on piisav), siis sõidad kõik parimad, ägedamad lahesopikesed ja laguunid kordamööda läbi…

*NB! Kes soovib jääda ööseks Phi Phi Don’i saarele rannapidu nautima ehk leiab iseseivalt endale öömaja (täiesti reaalne), siis saan Sulle organiseerida tagasisõidupiletid Phuketile, Krabisse või Lantale lahtise kuupäevaga. Hinnalisa täisk. €10 ja lapsele (4-10) €5.

TUURIGA SAAB LIITUDA KA SIIS, KUI OLED JUBA PHI PHI’l! Hind poole odavam ehk vastavalt täisk. €49 ja laps (4-12) €25.

 

Tripi algus sõltuvalt Sinu hotellist 7:00-08:00 (Täpse pick-up’i aja teatame jooksvalt). Tagasi hotelli peaksid jõudma umbes kell 19:00.

 
NB! Tegemist on privaattuuriga eestlastele, mida korraldavad Häpi Geko head Tai partnerid ehk see tuur ei ole kahjuks eestikeelne. Kuid loob igati hea võimaluse oma rahvuskaaslastega koos tuuritada ja Tai muljeid vahetada, koguda, kogeda… ッ. Ja lisaks Sa ei pea terve päeva külg külje kõrval veetma kirevas rahvaste paablis! Räägin siin hiinlastest, korealastest, indialastest, venelastest, jpt.

 
Hind sisaldab:
– Teie Phuketi hotelli edasi-tagasi transfeere;
– kaatriretke Phuketilt Phi Phi saartele ja tagasi;
– 1 lõunasööki;
– mittealkohoolseid jooke ja puuvilju;
– snorgeldamisvarustust;
– rahvuspargitasusid;
– Tai ingliskeelset giidi.

 

NB! Lapsed tripile kaasa…
Hind lapsele vanuses 4-12 on €49. TRIPiPOEST ostes pole vaja lapsele kohta broneerida.

Tasud tripil.

 
Soovitused:
Selga pane kohe rannariided; kaasa võta käterätt või rannalina; vee- või korallisussid (juhul muidugi, kui on reisil kaasas); päiksekreem ning kindlasti fotokas.

 
Ilusaid Tai mälestusi soovides,
Jens paradiisisaarelt
Sinu Tai puhkusekorraldaja

 


1 arvustus tootele PHI PHI TUUR

  1. Hinnanguga 4 / 5

    Jens paradiisisaarelt

    Kui Sa ei saa tulla minu 2-päevasele PHI PHI TRIPPile, siis selle tuuriga saad ka päris suure osa Phi Phi saarestiku eksootikast ja ilust. Mõtle ka ööseks jäämise peale… Seal on lahe:).

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga